Yenilen web sitemiz http://www.u-d-d.org ya yında!..
23.03.2010

Avukatlarımızı daha ça- buk sonuç alabilmesi için dedektiflerimizle buluştu ruyoruz..
17.03.2010

Toplumsal gelişime des- tek kapsamında kayıp ço
cukların bulunulması ça-
lışmaları devam ediyor.

15.03.2010DERNEĞİMİZ
..............................................................................................................................................................................................       Derneğimiz merkezi İstanbul'da kurulmuş olup, Türkiye'nin ilk Uluslararası Dedektifler derneğidir. Derneğimizin Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Cemal ERDOĞAN, Jandarma Teşkilatından emekli olarak kamudaki bilgi birikimi ve tecrübesiyle derneğimizi kurmuş olup, halihazırda dernegimizin faaliyetlerini ve Yönetim Kurulu Başkanlığını görevini yürütmektedir.


        Derneğimizin kuruluş amacı; Türkiye`de ve uluslararası alanda meslektaşlarımızla sistematik bir biçimde, sürekli bir çalışma anlayışı içerisinde olmak ve dernek üyelerimize daha kaliteli bir hizmeti sunmaktır. Üyelerimiz arasında iyi bir koordinasyon ve bilgi alışverişini sağlamak amaçlı, bilgi ve teknolojiden yararlanmaları doğrultusunda ve de kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Derneğimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış kurumsal üyeleri ile birlikte hizmetin sunumu aşamasında kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 UDD Üyelik Başvurusu©Telif Hakkı. U.D.D.(Uluslararası Dedektifler Derneği) Bu sitede yayınlanan yazılı metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmaktadır. Ticari kullanım veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz veya aynı şekilde başka site lerde kullanılamaz. Kullananların tespiti halinde hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


udd hakkında haberler kalite politikası Türkiye üyelik iletişim
derneğimiz Türkiye'den haberler kalite politikamız turizm cenneti Türkiye U.D.D. tüzüğü iletişim bilgileri
kadromuz Dünya'dan haberler misyonumuz   kurucular online form
toplumsal gelişime destek basında U.D.D. vizyonumuz   kuruluş nedeni  
projelerimiz dikkat edilecek hususlar ilkelerimiz   temsilcilikler  
genel başkan'ın mesajı hukukçulara özel     üyelik şartları ve başvuru  

 


Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll' - /usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0