Yenilen web sitemiz http://www.u-d-d.org ya yında!..
23.03.2010

Avukatlarımızı daha ça- buk sonuç alabilmesi için dedektiflerimizle buluştu ruyoruz..
17.03.2010

Toplumsal gelişime des- tek kapsamında kayıp ço
cukların bulunulması ça-
lışmaları devam ediyor.

15.03.2010
U.D.D.
ULUSLARARASI DEDEKTİFLER DERNEĞİ
KALİTE POLİTİKASI

  1. Uluslararası Dedektifler Derneği; ülke genelinde ve uluslararası alanda yapılacak ortak çalışmaları oluşturarak, hizmetin sunulması noktasında, başta ülkemizde ve daha sonra uluslararası platformda faaliyet gösteren diğer dedektiflik dernekleri ve firmalarla müşterek çalışma konusunda projelerin oluşturulmasını sağlayacaktır.


  2. U.D.D. nin tüm organizasyon ve işlem süreçleri geliştirilecek yapılan hizmetlerin hizmet kalitesine uygunluğu ve sürekliliği ölçülecek; süreç ve elde edilen verileri dikkate alan, saydam ve hesap verilebilir yönetim anlayışı yerleştirilecektir.

  3. U.D.D. Her türlü kaynağın etkili ve verimli şekilde kullanımı için gerekli tedbirler alacak ve bu amaçla kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapılarak toplumsal sorumluluk bilgisi yaygınlaştırılacaktır.


  4. U.D.D. Hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması maksadıyla yapılacak çalışmalarda, kendi alanlarına giren bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, dernek üyelerinin zamanında bilgi paylaşımlarını sağlayacaktır.


  5. U.D.D. Hizmetlerin gerçekleştirilmesinde yasal mevzuatlara uygun, ulusal ve uluslararası standartları uygulayacaktır.


  6. U.D.D. olarak kurumsal kapasitesinin geliştirilmesi amacıyla; çalışanlara sağlıklı ve güvenli çalışma ortamları temin edilerek eğitim, motivasyon sağlanacak ve kurumsal bakış açıları geliştirilecektir.


  7. Kalite yönetim sistemin uygulanması, sürekliliğin sağlanması, kalitenin ancak ekip çalışması ile sürdürülebileceğine inanarak birlikte çalışanlar hizmet verilen kişiler kurum ve kuruluşlarla yapılan çalışmalarda ekip ruhuyla çalışılması esas alınacaktır.


  8. Toplumsal gelişime destek bilinciyle çevre bilincinin oluşturulması için katkı sağlanacaktır.

 

                                                                                                          Cemal ERDOĞAN
                                                                                                          U.D.D.Genel BaşkanıUDD Üyelik Başvurusu©Telif Hakkı. U.D.D.(Uluslararası Dedektifler Derneği) Bu sitede yayınlanan yazılı metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmaktadır. Ticari kullanım veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz veya aynı şekilde başka site lerde kullanılamaz. Kullananların tespiti halinde hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


udd hakkında haberler kalite politikası Türkiye üyelik iletişim
derneğimiz Türkiye'den haberler kalite politikamız turizm cenneti Türkiye U.D.D. tüzüğü iletişim bilgileri
kadromuz Dünya'dan haberler misyonumuz   kurucular online form
toplumsal gelişime destek basında U.D.D. vizyonumuz   kuruluş nedeni  
projelerimiz dikkat edilecek hususlar ilkelerimiz   temsilcilikler  
genel başkan'ın mesajı hukukçulara özel     üyelik şartları ve başvuru  

Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll' - /usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0