Yenilen web sitemiz http://www.u-d-d.org ya yında!..
23.03.2010

Avukatlarımızı daha ça- buk sonuç alabilmesi için dedektiflerimizle buluştu ruyoruz..
17.03.2010

Toplumsal gelişime des- tek kapsamında kayıp ço
cukların bulunulması ça-
lışmaları devam ediyor.

15.03.2010KURULUŞ NEDENİ
..............................................................................................................................................................................................


             Özel dedektiflik mesleğinin, mesleki etik kurallar içerisinde sürdürülmesini sağlamaktır. Yapılmakta olan çalışma esnasında yasalara uyarak hizmetin devamlılığını ilke edinmek ve uluslar arası alanda çalışan diğer dedektiflik dernekleri ile de mesleki bilgi paylaşımı doğrultusunda da hareket ederek üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmak ve Uluslararası platformda diğer Dedektif dernekleri ile ve bu derneklere üye kurumsal firmalarla mesleki, ticari ilişkilerin geliş mesi konusunda iletişimi sağlamak eğitimler ve sempozyumlar düzenlemek.


               Üyelerimizin sadece profesyonel geçmişleri değil kişisel iş ahlakları da bizim için değer taşımaktadır. Bunun nedeni ise daha kaliteli bir platformda sorunların çözümünü sağlamak ve de top lumumuzdaki bireylerin mesleğimize olan güvenlerini arttırmaktır. Bütün bu uygulamaları hukuk kuralları çerçevesi içerisinde sürdürmekteyiz. Uluslararası alanda faaliyet gösteren meslek taşlarımız ve üyelerimizle karşılıklı iyi niyet çerçevesinde düzenli bağlantılar kurarak derneğimizi ülkemizde ve dünyada tanıtmak, kanıtlamak kuruluş nedenimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 UDD Üyelik Başvurusu©Telif Hakkı. U.D.D.(Uluslararası Dedektifler Derneği) Bu sitede yayınlanan yazılı metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmaktadır. Ticari kullanım veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz veya aynı şekilde başka site lerde kullanılamaz. Kullananların tespiti halinde hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


udd hakkında haberler kalite politikası Türkiye üyelik iletişim
derneğimiz Türkiye'den haberler kalite politikamız turizm cenneti Türkiye U.D.D. tüzüğü iletişim bilgileri
kadromuz Dünya'dan haberler misyonumuz   kurucular online form
toplumsal gelişime destek basında U.D.D. vizyonumuz   kuruluş nedeni  
projelerimiz dikkat edilecek hususlar ilkelerimiz   temsilcilikler  
genel başkan'ın mesajı hukukçulara özel     üyelik şartları ve başvuru  

 


Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll' - /usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0