Yenilen web sitemiz http://www.u-d-d.org ya yında!..
23.03.2010

Avukatlarımızı daha ça- buk sonuç alabilmesi için dedektiflerimizle buluştu ruyoruz..
17.03.2010

Toplumsal gelişime des- tek kapsamında kayıp ço
cukların bulunulması ça-
lışmaları devam ediyor.

15.03.2010TOPLUMSAL GELİŞİME DESTEK
..............................................................................................................................................................................................
            

              Uluslararası alanda faaliyet gösteren bir dernek olarak UDD, her kurum ve kuruluşun da etik ve ahlaki olarak çok sıkı alakadar olması gereken "sosyal ve vicdani konular"ıda ya- kından takip etmektedir.

              Bu doğrultuda toplumsal gelişime destek olmak amacıyla derneğimizle alakalı olabile cek; yakınlarını veya çocuklarını kaybedenler, haksız duruma düştüğü halde hakkını araya mayacak durumda olanlar veya içinden çıkılması güç durumlarda yani akla gelebilecek tüm dedektiflik hizmetlerinde derneğimiz ücret almaksızın kişilerin sorunlarının çözümünde en ça buk sonucu almak için çalışacaktır.

Eğer sizlerinde bu tür problemlerde netice alma imkanınız olmadığı taktirde veya çevrenizde bu tür durumlar yaşayanlar olduğundan haberdar iseniz lütfen derneğimize bildiriniz.

UDD iletişim hatları: 00 90 224 483 4 483UDD Üyelik Başvurusu©Telif Hakkı. U.D.D.(Uluslararası Dedektifler Derneği) Bu sitede yayınlanan yazılı metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmaktadır. Ticari kullanım veya dağıtım amaçlı kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz veya aynı şekilde başka site lerde kullanılamaz. Kullananların tespiti halinde hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


udd hakkında haberler kalite politikası Türkiye üyelik iletişim
derneğimiz Türkiye'den haberler kalite politikamız turizm cenneti Türkiye U.D.D. tüzüğü iletişim bilgileri
kadromuz Dünya'dan haberler misyonumuz   kurucular online form
toplumsal gelişime destek basında U.D.D. vizyonumuz   kuruluş nedeni  
projelerimiz dikkat edilecek hususlar ilkelerimiz   temsilcilikler  
genel başkan'ın mesajı hukukçulara özel     üyelik şartları ve başvuru  

 


Warning: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll' - /usr/local/php-5.5.38/lib/php/20121212/php_curl.dll: cannot open shared object file: No such file or directory in Unknown on line 0